Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

BONDEX SMART PAINT JESTEM KOLOREM SŁOŃCA 2,5 L

Na stanie: 3 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

EAN: 5904000012399

Indeks/kod produktu: 0000200000353

Waga: 3 kg

Producent: PPG WROCŁAW

61.99
59.99
dodaj do schowka

Opis produktu BONDEX SMART PAINT JESTEM KOLOREM SŁOŃCA 2,5 L

Plamoodporna farba Bondex Smart Paint to nowy produkt łączy w sobie bardzo dobre właściwości użytkowe i odporność na usuwanie zabrudzeń oraz matowym wykończeniu z nowatorskim rozwiązaniem Hybryd System 4w1. Zapewnia pomalowanej ścianie maksymalny efekt dekoracyjny.

Skład farby Bondex Smart Paint bazuje na ceramicznych komponentach, dzięki czemu jest trwała,a odporna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu oraz absorbowaniu plam i zabrudzeń, a ich usuwanie jest niezwykle łatwe. Pomalowana powłoka osiąga swoje właściwości plamoodporne po 4 tygodniach. Bondex Smart Paint jest 15 x bardziej odporna na zmywanie i szorowanie niż standardowe farby wg polskiej normy PN-C-81914.

Bondex Smart Paint gwarantuje łatwe i efektywne malowanie. Aplikacja farby jest prosta, dzięki bardzo dobremu kryciu (dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy nanieść 2 warstwy) i idealnej rozlewności (farba nie chlapie). Dodatkowo farba schnie bardzo szybko, bo ok.3  godzin, dzięki czemu łatwo i szybko można zmienić wygląd swojego wnętrza.

Farba jest też ekologiczna - hypoalergiczna, dzięki czemu jest przyjazna dla dla alergików i osób szczególnie wrażliwych na zapachy.

 

Wydajność: do 14 m²/l

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
:

Produkty powiązane z produktem BONDEX SMART PAINT JESTEM KOLOREM SŁOŃCA 2,5 L