Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

ATLAS PŁYN UNIGRUNT 1 L

Na stanie: 17 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

EAN: 5905400520019

Indeks/kod produktu: 0039110000018

Waga: 1.2 kg

Producent: ATLAS

8.99
dodaj do schowka

Opis produktu ATLAS PŁYN UNIGRUNT 1 L

Impregnatem przeznaczonym do gruntowania i wzmacniania wszystkich nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych podłoży, wykonanych z betonu, gazobetonu, płyt cementowych, gipsowych i gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych oraz surowych powierzchni wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź wapienno-piaskowych.

Emulsja jest doskonałym środkiem do przygotowania podłoża przed wykonaniem okładzin ceramicznych czy kamiennych, tynku, posadzki, podkładu podłogowego, gładzi szpachlowej, tapet, itp.

ATLAS UNI GRUNT nadaje się także do gruntowania płyt paździerzowych i drewnopochodnych impregnowanych, przed przyklejeniem okładzin ceramicznych. Może służyć również do wykonania powierzchniowej warstwy ochronnej na wylewkach - poprawia odporność wylewki na pylenie i ułatwia jej czyszczenie. Podłoża gipsowe przed malowaniem farbami wodorozcieńczalnymi należy gruntować, stosując się do zaleceń producenta farby. Emulsji ATLAS UNI-GRUNT można używać na suchym podłożu, wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Zużycie: Średnio zużywa się 0,05-0,2 kg emulsji na 1 m2.

W praktyce zużycie zależne jest od stopnia chłonności podłoża.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
:

Produkty powiązane z produktem ATLAS PŁYN UNIGRUNT 1 L