METYLAN SPECIAL 200G -KLEJ DO TAPET
Waga: 0,2
METYLAN SPECJAL - specjalny klej do tapet. Z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic, odporny na działanie wapna i cementu nadaje się do stosowania na świeżymi jak i suchym tynku.
Właściwości:
- łatwy w stosowaniu
- zawiera środki grzybobójcze
- odporny na działanie wapna i cementu
- wydajny
- duża przyczepność
Zastosowanie:
Do klejenia tapet specjalnych np. winylowych, grybych i ciężkich tapet papierowych tłoczonych, jdwabnych, tekstylnych, tapet typu "raufaza" i akrylowych.
W przypadku wyjątkowo ciężkich tapet lub zwiększonaej wilgotności pomieszczeń zalecamy dodać 20% Metylanu extra ( na 1 op. Metylanu special 200g 1 op. Metylanu extra 750 g).
Nadaje się na suchy i świeży tynk. Gwarantuje niezawodność i trwałość klejenia. Meatylan special zawiera środki grzybobójcze zapobiegające tworzeniu sie pleśni w roztworze kleju.
Wydajność: 22-26 m2
Pojemność: 200g


